Kobra accountants & adviseurs

Innoveren naar optimale resultaten.

AGRO

De agrarische sector is volop in beweging, de wet- en regelgeving neemt uitdagende vormen aan en de stijl van ondernemen verandert. Actieve ondersteuning is een must. Ondersteuning niet alleen op het gebied van jaarrekeningen en fiscale aangiftes, maar vooral op bedrijfseconomisch vlak. Cijfers vergelijken met branchegenoten, laveren door mestwetgeving, het aanvragen van subsidies en ondersteuning bij innovatieve projecten.

Gemiddeld is niet goed genoeg, met elkaar zorg dragen voor goede prestaties en een gezonde onderneming die duurzaam voortgezet en overgedragen kan worden. Een sector die specifieke kennis vraagt, vraagt begeleiding door op en top agrarische adviseurs.

Neem contact met ons op voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek.

  • Roy Nijeboer
    roy.nijeboer@kobra.nl
  • Peter Wesselink
    peter.wesselink@kobra.nl
  • Roel Vreman
    roel.vreman@kobra.nl
  • Arjan Strootman
    arjan.strootman@kobra.nl
  • Peter Scholten
    peter.scholten@kobra.nl
  • Willemien Versteeg
    willemien.versteeg@kobra.nl
  • Gerben Ten Cate
    gerben.tencate@kobra.nl
  • Eline Spalink
    eline.spalink@kobra.nl
  • Theo Booijink
    theo.booijink@kobra.nl
  • Harold Boers
    harold.boers@kobra.nl
  • Chiel Braakhuis
    chiel.braakhuis@kobra.nl

Administratie

Wij verzorgen uw administratie, van verwerking van de boekhouding, tot het samenstellen van de jaarrekening en bijbehorende aangiftes. Voor diverse sectoren bieden wij bedrijfseconomische vergelijkingen aan. Dit kan op bedrijfsniveau, maar ook in studieclub verband. Lopende het jaar behoort een jaarprognose tot de mogelijkheid, zodat het verwachte jaarresultaat al tijdig berekend wordt. Anticiperen is dan mogelijk. Vanzelfsprekend worden de rapportages met u besproken.

Mestwetgeving

Alle rapportages en aangiftes op het gebied van mestwetgeving kunnen voor u verzorgd worden. Of het nu een opgave aanvullende gegevens betreft, een bex-berekening, kringloopwijzer of een bemestingsplan. De gerealiseerde resultaten worden gespiegeld aan uw sector en waar verbetering, en met name een besparing mogelijk is, wordt samen gestreefd naar optimalisatie van de resultaten. Ook voor advies over varkensrechten, pluimveerechten en fosfaatrechten bent u bij ons aan het juiste adres.

Bedrijfsontwikkeling

Kobra kan u begeleiden bij de ontwikkeling van uw bedrijf. Of het nu een uitbreiding betreft, verplaatsing of een bedrijfsovername, op ieder vlak kunnen wij u begeleiden en adviseren. Wij onderhouden hierbij contacten met alle relevante partijen, zoals banken, gemeenten en andere betrokkenen. Waar mogelijk vragen wij voor u subsidies en ondersteuning aan. Dit kunnen fiscale subsidies zijn zoals EIA, MIA en Vamil, maar ook subsidies voor de productie van duurzame energie (SDE) en overheidsbijdrages. Voor omvangrijke projecten schrijven wij ook de projectplannen. Kobra heeft een eigen kijk op ondernemen en gaat verder waar anderen ophouden.

Laatste berichten

Salaris

Een juiste beloning en een goed personeelsbeleid zorgen voor gemotiveerde werknemers. Kobra kent alle sectoren en kan u op dit vlak ontzorgen.

Start typing and press Enter to search